Şirketimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz?

biz kimiz?

Firmamız ile ilgili bilgilere ekranı aşağı kaydırarak ulaşabilirsiniz.
Hakkımızda, misyonuz, vizyonumuz, manifestomuz…
hakkimizda

Hakkımızda

Grimex Grup olarak yaklaşık 50 yıldır ticari faaliyetlerini sürdüren grup firmalarımızın tecrübe ve bilgi birikimi ışığında, gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında bir çok yapılan ve yapılacak olan başarılı projeleri ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. Kurulduğu günden bugüne kadar ki bu uzun yolculuğun ardından GRİMEX GRUP gıda, yurtdışı ithalat ihracat, güvenlik sektörü, güzellik sektörü gibi bir çok alanda hizmet vermeyi sürdürmektedir.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Daima başarı hedefleri olan, sistematik gelişim yapısıyla tanımlandığı ve disiplinleri olan, sınırlarını zaman içindeki kattıkları ve katacakları ile genişleten, yurt içi ve yurt dışında bağlantılı olduğu yatırım danışmanları ile büyümeyi hedef haline getirmiş bir grup firmasıyız. Değerlerine bağlı bir anlayışla, birlikte gelecekte oluşturacağımız ve dahil olduğu sektörleri daha da geliştirip ve yeni sektörleride bünyesine katarak ülkemiz için öncü ve dünyada rekabetçi firma olmayı hedefliyoruz.
Misyonumuz

Misyonumuz

Kuruluş amacımız Çin, Dubai, Amerika, Rusya, Türkiye, Türkmenistan gibi ticarette ön plana çıkan ülkelerde bulunan ağlarımız üzerinden ithalat ve ihracatı güçlendirerek, büyümeyi hedeflemektir.
İnternet’in açık, küresel bağlantılı, güvenli ve güvenilir olması hedeflerimizle örtüşmektedir. Bu hedefleri paylaşan herkesle işbirliği yapıyoruz. Mutlu müşteri, çalışan ve ortaklarıyla değer yaratarak birlikte büyüyen, firmalar arasındayız. 50 yılı aşkın uzmanlığı ithalat ve ihracat ile ilgili ne konuştuğumuzu çok iyi biliyoruz. Ancak, bu bizim tutkuyla bağlı olduğumuz tek alan değildir. Tüm sektörlerimizde iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek amacı ve gayretindeyiz
Manifesto

Manifesto

  • Temel duruşumuz ‘müşterimizle varolmak’ Aldatmamak-Aldanmamak
  • Mali, kanuni, ahlaki ve etik kurallara uymayanlarla çalışmıyoruz.
  • Tüm markalarımızda tüketicilerin aklını çelmek için etik olmayan satış taktikleri uygulamayız.
  • İlişki içinde olduğumuz herkesin meşru menfaatlerine saygılıyız.
  • Dil, din, ırk, mezhep ayrımı olmaksızın herkese hizmet veririz.
  • Zevk ve lüks için hayvan öldüren veya eziyet edenlerle de çalışmayız.
  • Adil rekabete inanmakta ve desteklemekteyiz.
  • Kendi dünyamızda değil, çevremizle birlikte var olmak.

Birlikte büyümeyi hedeflediğimiz bu yolda, emeği geçen ve geçmeye devam eden tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çünkü işimizi seviyoruz. Müşterileri ve bayilerimiz velinimetimiz. Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum

BAŞKANIN MESAJI

Sistemli Çalışırız

Şirket içi tüm markalarımız ve çalışma düzenimiz bir sistem üzerine kuruludur.

3 Sektör 5 Marka

Gıda, İthalat-İhracat, Güvenlik Sektörlerinde bulunmaktadır.

iletişim

ULUSLARARASI ÇÖZÜM ORTAĞI

Grimex çözüm ortağınız ile işinizi büyütün.

iletişim

Ticari Faliyetler Üzerindeki Etkimiz

Müşterilerimiz çeşitli coğrafyalarda ve sektörlerde, ancak ortak bir noktayı sahiplenirler – Grimex Grup’un değerini ve büyük teknolojiden ticari faaliyetler üzerindeki etkisini anlıyorlar.
iletişim
Tüm Grup Şirketlerimizi Görmek İçin Butona Tıklayınız!
İletişim

Bizimle hızlı şekilde iletişim kurmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Not readable? Change text. captcha txt