Yıllardır Güvendiğiniz Markalar

Farklı Sektörler Aynı Çatı Altında

Sektörün iyi markaları

Kalite ve güvenin buluşma noktası

Biz İşimizi İyi Yapıyoruz!

50 yıllık Tecrübe ile;

100% Müşteri Memnuniyeti

Grimex Grup olarak 50 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize birçok alanda hizmet vermekteyiz. Gıdadan, güvenlik sektörüne,  yurt dışı ithalat-ihracata kadar bir çok sektörü kendi bünyemizde barındırıyoruz. Müşteri memnuniyeti mottomuz ile her daim iyi iş çıkarmayı hedefliyoruz.

Destek

Ürün, sorun, şikayet ya da bilgi için bizden destek alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm markalarımız için önceliğimiz müşterilerimiz. Müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Güvenilir Marka

Tüm markalarımıza ait ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Herşey Yolunda

Grimex ile herşey yolunda.

Elite Plaza

Merkez Ofisimize Ziyarete Bekliyoruz.

Kariyer Planlamanızı Birlikte Yapalım mı?

Kariyer planlamanızı birlikte yapabiliriz. Hedefinizdeki iş planlamasını bizimle iletişim kurarak yapabilirsiniz. Sizde  kariyer sayfamızdan başvurabilir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1970 yılından bugüne, tecrübelerimiz ile büyümeye devam ediyoruz.

Grimex Grup olarak her daim en iyi ürünleri üretiyor, ithal ediyor ve ihraç ediyoruz.

İnovasyon hareketleri, kalitemizi yukarı taşımaya devam ediyor.

Biz, piyasanın değişim hızına ayak uydurmak için yenilik yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Teknolojik ilerlemelerin tüm endüstrileri aksatmasıyla bizler, geride kalmamak için inovasyon yapmak zorundayız.

Yenilik ve Dürüstlük

Güvenli yönetim biçimi ve şeffaflıkla çalışırız. Bütünlüğe önem veririz. Her zaman yaratıcı şekilde yenilik yapan düşünce liderleri olmak için sürekli çaba sarf ederiz.

Sürekli Gelişen Yapı

Grimex şirketler grubu her markası için farklı stratejiler geliştirmektedir. Gıda, Güvenlik sektörlerinde fuarlara katılarak uzman kadrosu ile Ar-Ge yapan, son teknolojiyi yakından takip eden güçlü bir yapılaşma kurmuştur.

Uluslararası Çözüm Ortağınız

Grimex çözüm ortağınız ile işinizi büyütün. Küresel çözüm ortağı ağı, GRİMEX GRUP Çin, Dubai, Amerika, Rusya, Türkiye, Türkmenistan, Avrupa’da yer alan birçok markayla işbirliği içerisindedir.
Adresimizi görmek için butona tıklayınız.
Bizimle iletişim kurun.

Ticari Faliyetler Üzerindeki Etkimiz

Misyonumuz, şirket yöneticilerinin teknoloji yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmaktır. Müşterilerimiz çeşitli coğrafyalarda ve sektörlerde, ancak ortak bir noktayı sahiplenirler – Grimex Grup’un değerini ve büyük teknolojiden ticari faaliyetler üzerindeki etkisini anlıyorlar.
0
Çalışan
0
Yatırım
0
Sektör
0
Ziyaretçi(Ortalama)

Markalarımız

Markalarımız  ile ilgili kısa bilgiler bu kısımda bulunmaktadır. Marka detaylarını incelemek için sayfasını ziyaret edebilir ya da kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Markalarımız

 • Kökleri Osmanlı’ya dayanan
  muhteşem lezzetler.
  Tüm ürün çeşitlerimizde, her biri kendi yöresine özgü, birinci sınıf malzemeleri kullanıyor ve müşterilerimize daha iyi lezzetler sunmak için çalışıyoruz…
  Ottobak
 • Uluslararası Çözüm Merkezi
  Çin, Dubai, Amerika, Rusya, Türkiye, Türkmenistan gibi ticarette ön plana çıkan ülkelerde bulunan ofisleri ve kadrosundan aldığı güç beraberinde, müşterilerine kolay ulaşılabilir, güvenilir, pratik ve çözüm odaklı hizmet sağlamayı ilke edinmiş bir uluslararası ticari çözüm merkezidir. .

  Spektrum
 • Güvenli Yaşam Teknolojileri
  Sektörde 10 yılı aşkın süredir ‘Güvenli Yaşam Teknolojileri’ sloganı ile Genç ve dinamik kadrosu, alanında uzmanlaşan, kaliteyi ve güveni ilke edinen Sanetron güvenlik sistemleri birçok alanda kullanımına uygun, kullanışlı ve yüksek çözünürlüklü IP Kamera Sistemlerini ve buna bağlı sistem ekipmanlarını dış piyasada takip ederek siz değerli iş ortaklarına sunmaktan gurur duyar.

  Sanetron

Referanslarımız

logolar-12
logolar-13
migros
logolar-15
logolar-16
market
Tüm Grup Şirketlerimizi Görmek İçin Butona Tıklayınız!
İletişim

Bizimle hızlı şekilde iletişim kurmak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

Not readable? Change text. captcha txt